Obrazy v aukci - Prodej obrazů v internetové dražbě

Prodat obraz v aukci je jistota nejvyšší ceny a férovosti

Spojujeme majitele uměleckých děl se zájemci o jejich koupi. Prodej obrazů a uměleckých artefaktů probíhá formou dražby. Aukce umění pořádáme šestkrát ročně. Garantujeme profesionální jednání a mnohaleté zkušenosti v oboru.

 • Korunní 972/75
 • Praha 3 - Vinohrady
 • 130 00
 • 3 minuty chůze od metra Jiřího z Poděbrad, přímo u zastávky tram 10 a 16 Vinohradská vodárna. Před naší galerií je možné krátkodobé parkování, místo se najde vždycky a tuto skutečnost považujeme za velkou výhodu.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej obrazů a uměleckých předmětů

Potřebujete prodat nějaký umělecký předmět, sochu nebo obraz? Zdědili jste sbírku grafik a nevíte, co s ní? Stěhujete se do menšího bytu a nemáte dostatek místa na všechny obrazy? Neschovávejte je za skříň ani na půdu! Obraťte se na nás a my vám pomůžeme zrealizovat jejich prodej, navíc za nejvyšší cenu.

Aukční prodej obrazů, výtvarných a jiných uměleckých děl je zcela bez rizika. Pokud se dražený předmět neprodá, neplatíte nám za zprostředkování služby žádnou provizi ani poplatky. Umělecké dílo od vás převezmeme na základě smlouvy, navrhneme vyvolávací cenu, zajistíme odborný posudek. Předmět nafotíme a zařadíme do pravidelné internetové aukce umění. Prodej obrazů a jiných děl můžete sledovat a kontrolovat on-line.

Spolupracovat s námi se rozhodně vyplatí, neboť v aukcích prodáváme přes 90 procent obrazů a děl. Prodejní cena se po přihazování může vyšplhat až na několikanásobek ceny počáteční. Naše pevná odměna činí 20 procent z dosažené částky, a aukční poplatek pouze 300 Kč za položku.

Osobně jsme vám k dispozici v naší galerii na Vinohradech v Praze, kde všechna dražená díla vystavujeme. Pro vaše obrazy a jiná díla si po dohodě přijedeme i k vám domů.

Aukce umění po celý rok

Aukce umění pořádáme pravidelně šestkrát za rok. Stačí se zaregistrovat a můžete se stát okamžitě aktivním účastníkem internetové dražby. Příhozy jsou stanoveny podle vyvolávací ceny draženého díla od 100 Kč výše. Aukce umění můžete sledovat v pohodlí svého domova, prohlížet si fotografie a pročítat detailní informace o jednotlivých dílech. Můžete využívat i pokročilé možnosti pro dražitele, jako je automatické přihazování do výše nastaveného limitu.

Již následující pracovní den po ukončení dražby si můžete vytoužené umělecké dílo převzít osobně v naší galerii nebo vám ho pošleme zásilkovou službou. Přijímáme platby v hotovosti, platební kartou nebo preferovaným převodem na náš bankovní účet.


AUKCE

Jak to u nás vypadá?

Otevírací doba

 • Po 10:0013:00 14:0018:00
 • Út 10:0013:00 14:0018:00
 • St 10:0013:00 14:0018:00
 • Čt 10:0013:00 14:0018:00
 • 10:0013:00 14:0018:00
 • Máme právě otevřeno

 • Každou první sobotu po aukci je otevřeno od 10-14 hodin!

Obrazy v aukci

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.